sobota, 31 stycznia 2015

BAJKA Z MORAŁEM

Jestem jeszcze pod wrażeniem wczoraj obejrzanej ,, Koraliny i tajemniczych drzwi". Mała dziewczynka ucieka do lepszego świata. Potrzebuje uwagi zapracowanych rodziców, ich miłości i czułości. Znajduje je po drugiej stronie tajemniczych drzwi. 
Film obejrzałam z dziećmi. Cieszę się, że mogę spędzać z nimi wolny czas, że nie muszę się już nigdzie śpieszyć. Nie przegapię już niczego z ich życia :)


Właśnie jesteśmy na etapie planowania, co będziemy robić w czasie ferii zimowych. 
Najmłodszy pobiegnie na zajęcia modelarskie, już nie może się doczekać :)
Średnia już poumawiała się ze znajomymi. Najstarsza też ma swoje plany :)
Wspólnie pójdziemy na łyżwy i do kina. Problem tylko z wyborem filmu. Przejrzeliśmy repertuar i okazało się, że każdy wybrał co innego. I jak tu wspólnie spędzić czas. Pozostaje włączyć komputer, przygotować popcorn i przygotować się na wieczór filmowy w domu :)

4 komentarze:

 1. Tak, najważniejsza jest Rodzina. Czas tak szybko mknie, że nie obejrzysz się, a dzieci będą na swoim. Dlatego ważna jest każda chwila spędzona razem. Później dzieci będą powielały tę więź w swoich rodzinach i to jest bardzo ważne. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejka :)
  Nasze ferie dobiegają już końca... Cieszę się, że mąż zabrał ich do babci i mogli trochę oderwać się od codzienności :))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje na babcię i dziadka nie mają co liczyć, muszą wystarczyć im rodzice :)

   Usuń